Rucu Cucu OG Auto

Tangie x OG Kush Auto

Cykl życia : 10-11 tygodnie Rodzaj hodowli : Indoor/Outdoor Dominant : Sativa Plon : Ogromny THC : Wysoki (23 - 26%) Smak : Słodki Śmietankowy Efekt : Happy Chill Doświadczenie : Początkujący
Choose your pack
Pack
 • 1
 • 3
 • 5
 • 25
Brutto
-
+

 • cup-winner Best New Strain - Autoflower World Cup

  Możesz zapłacić kartą Visa/Mastercard, przelewem bankowym lub gotówką.

  Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 250 €

  Wszystkie produkty Seedstockers mają gwarancję wysokiej jakości.

Darmowe nasiona po przekroczeniu 59 EUR

Dyskretna przesyłka

Rucu Cucu OG Auto seeds

Rucu Cucu OG Auto to autokwitnąca odmiana legendarnego szczepu Rucu Cucu OG, stworzonego przez Seedstockers we współpracy z naszym kumplem Homer El Mero Mero.

Ta autokwitnąca wersja XXL stworzona została poprzez krzyżówkę i selekcję fenotypu odmiany Tangie użytej do stworzenia sfeminizowanej odmiany najbardziej gazowanej i wydajnej odmiany Og Kush Auto z naszej kolekcji. Dzięki długiemu procesowi selekcji skrzyżowaliśmy oryginalny szczep Og Kush K5 z jedną z największych dzikich konopi dostępnych w naszej puli genetycznej. Staraliśmy się wybrać rośliny, które miały mniej cech charakterystycznych dla dzikich konopi w celu otrzymania genetyki dużych rozmiarów, o wysokim poziomie THC i mocnej strukturze.

Rucu Cucu OG jest łatwe w uprawie; zawsze zalecamy użycie bogatej i delikatnej ziemi wymieszanej w stosunku 30/50% z włóknem kokosowym, które pomaga w szybszym rozwinięciu mocniejszych korzeni, dzięki czemu otrzymasz lepszą jakość i zwiększysz plony. To nowa generacja roślin autokwitnących; w terpenach czuć mieszankę mandarynek z intensywnym gazem; kwiaty są kompaktowe i bardzo zmrożone; przy odpowiedniej uprawie THC może osiągnąć poziom 25%!

Odmianę Rucu Cucu OG można uprawiać na zewnątrz, w pomieszczeniu lub w szklarni. W pomieszczeniu będzie rosła przez 10 tygodni od zasiania do zbiorów; na zewnątrz lub w szklarni proces ten może zająć o tydzień więcej. Zalecamy doniczkę o pojemności min. 11 litrów; przy uprawie wewnętrznej należy zapewnić roślinie światło przez 20 godzin przy 4 godzinach ciemności. Efekty są naprawdę mocne; na początku czuje się perfekcyjną euforię, która zwiększa kreatywność, a po pewnym czasie nadchodzi fala relaksująca.

Jeśli szukasz odmiany autokwitnącej nowego poziomu, musisz spróbować wyhodować Rucu Cucu OG, bo ta zaskoczyła już całą naszą ekipę hodowców i wielu testerów na całym świecie!

Też Ciekawe

Seedstockers Polonia Reviews with ekomi-pl.com