Rucu Cucu OG Fem

Tangie x OG Kush

Rodzaj hodowli : Indoor/Outdoor Dominant : Sativa Plon : Masywny THC : Super Hoog (tot 30%) Smak : Kwaśny Owocowy Efekt : Happy Chill Okres kwitnienia : 8 tygodnie Doświadczenie : Początkujący
Choose your pack
Pack
  • 1
  • 3
  • 5
  • 25
Brutto
-
+

  • Możesz zapłacić kartą Visa/Mastercard, przelewem bankowym lub gotówką.

    Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 250 €

    Wszystkie produkty Seedstockers mają gwarancję wysokiej jakości.

Darmowe nasiona po przekroczeniu 59 EUR

Dyskretna przesyłka

Rucu Cucu OG Fem seeds

Rucu Cucu OG, odmiana konopi premium, jest owocem ekskluzywnej współpracy pomiędzy Seedstockers i słynnym argentyńskim raperem Homer el Mero Mero, starym przyjacielem Seedstockers, którego ogromną pasją są konopie wysokiej jakości.

Dlatego właśnie ekipa doświadczonych hodowców Seedstockers postanowiła stworzyć unikalną odmianę, zgodnie ze wskazówkami i preferencjami samego El Mero Mero. Wynik zaskoczył wszystkich! Po 5 generacjach selekcji odkryliśmy szczep idealny – to odmiana, która stałą się legendarnym Rucu Cucu OG. Ta odmiana wysokiej jakości powstała na drodze skrzyżowania specjalnej odnogi Tangie, wybranej ze względu na swój intensywny mandarynkowy zapach i obfite plony, z oryginalnym klonem USA OG Kush.

Wynik jest nie do ogarnięcia rozumem – tego zapachu na pewno go nie przegapisz, jeśli poczujesz go gdzieś na ulicy. To ostrzeżenie! Intensywny mandarynkowy zapach jest ostry, smak to połączenie słodyczy/cytrusów od Tangis i posmaku gazowanego/drzewnego szczepu OG Kush. Poziom THC jest niesamowicie wysoki (przy odpowiedniej uprawie może osiągnąć nawet 30%).

Efekty są mocne, i o to właśnie chodziło naszemu kumplowi, Homerowi el Mero Mero, który nadzorował proces selekcji od początku do końca. Kiedy niedawno odwiedził Barcelonę, miał okazję spróbować ostatecznego rezultatu po długim procesie selekcji i po tylko jednym zaciągnięciu się powiedział: „To jest, kurna, Rucu Rucu OG!”.

Roślina jest żywotna, mocna i łatwa w uprawie; konieczny czas kwitnienia to tylko 8 tygodni. Jeśli będzie hodowana w pomieszczeniu, zalecamy uważną obserwację dziewczynek w 3. i 4. tygodniu kwitnienia, bo czasami mogą chcieć zanadto urosnąć, szczególnie, jeśli są hodowane pod lampami sodowymi.

Roślina dobrze reaguje na różne metody uprawy, takie jak SCROG (zdecydowanie zalecamy), SOG, topping i FIM. Zapach odmiany Rucu Cucu OG może być dość intensywny w trakcie kwitnienia, dlatego zalecamy korzystanie z dobrego filtra węglowego, aby Twoi sąsiedzi nie obdarzali Cię na korytarzu dwuznacznymi spojrzeniami! Aby móc najlepiej cieszyć się silnym zapachem i niesamowitym smakiem, zalecamy uprawy w ziemi (organicznej, jeśli to możliwe). Hodowla zewnętrzna będzie bardzo satysfakcjonująca, ponieważ roślina rośnie niezwykle dobrze w różnych warunkach i jest odporna na pleśń i wysokie temperatury. Plony są obfite i gotowe mniej więcej w ostatnim tygodniu września lub w pierwszym tygodniu października (półkula północna).

Jesteśmy niesamowicie dumni ze stworzenia legendy, prawdziwej odmiany Rucu Cucu OG! Spróbuj i przekonaj się na własnej skórze, gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Też Ciekawe

Seedstockers Polonia Reviews with ekomi-pl.com