BCN Critical XXL Auto

(Kritikal Bilbo X Critical Mas) X Auto Critical Mas

Cykl życia : 11 tygodnie Rodzaj hodowli : Indoor/Outdoor Dominant : Hybrid Plon : Ogromny THC : Średni (14 -22%) Smak : Cytrusowy Ostry Efekt : Happy Chill Doświadczenie : Początkujący
Choose your pack
Pack
  • 1
  • 3
  • 5
  • 25
Brutto
-
+

  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 250 €

    Wszystkie produkty Seedstockers mają gwarancję wysokiej jakości.

Darmowe nasiona po przekroczeniu 59 EUR

Dyskretna przesyłka

BCN Critical XXL Auto seeds

Prezentujemy Wam BCN Critical XXL Auto, autokwitnącą wersję jednej z odnoszącej największe sukcesy odmian z katalogu Seedstockers. Nic dziwnego, że odmianą tą zachwycają się hodowcy wszystkich rodzajów; prezentuje ona wszystkie cechy, których można by pragnąć w odmianie automatycznej – to odporna, szybka i żywotna roślina z kosmicznym potencjałem plonów oraz niesamowitym zapachem i smakiem. Rzadko która genetyka jest tak pełna i łatwa w uprawie. W tym artykule odkryjesz wszystkie cechy tej klasycznej odmiany, która nigdy nie zawodzi, oraz dowiesz się, jak kupić nasiona BCN Critical XXL Auto w najlepszej cenie.

BCN Critical XXL Auto – plony jak żadne inne

BCN Critical XXL Auto łatwo uprawiać i to zarówno w pomieszczeniu, jak i na dworze. Roślina ta wytwarza dużą liczbę pąków o niesamowitej psychoaktywnej mocy. To jedna z odmian o największych plonach z kategorii oferowanych przez nas roślin autokwitnących... Przygotuj się na plony XXL, które będą gotowe do zbioru po zaledwie 11 tygodniach od wykiełkowania.

Nikt inny nie ubóstwia tak zalet rodziny Critical jak hodowcy znad Morza Śródziemnego. To właśnie tutaj, w Barcelonie, stworzyliśmy ten klejnot, który okazał się jednym z największych sukcesów naszego katalogu: BCN Critical XXL, najbardziej odporną i wydajną sfeminizowaną wersję, jaką wydała ta linia. A oprócz tej piękności mamy jeszcze jej wersję autokwitnącą: BCN Critical XXL Auto; to odmiana, która zachowuje tę samą moc, jak jej fotoperiodyczna siostra; stworzono ją jednak specjalnie po to, aby usatysfakcjonować użytkowników poszukujących odmiany konopi, która będzie rosła szybciej i będzie łatwiejsza w uprawie.

Jak wygląda linia genetyczna BCN Critical XXL Auto?

Nasz zespół hodowców szczególnie naciskał na kombinację roślin z najbardziej ekskluzywną genetyką, aby stworzyć odmianę „made in Barcelona”. Wynikiem tego jest automatyczna roślina o niesamowicie wysokiej jakości, prezentująca naprawdę wyjątkowe cechy.

Aby stworzyć ten konopny klejnot, skrzyżowano dwie legendarne odmiany: Kritikal Bilbo i Critical + (obie z Kraju Basków). Następnie otrzymaną roślinę skrzyżowano z Critical Mass Auto, aby uzyskała ona cechy autokwitnące i osiągnęła idealną równowagę pomiędzy genetykami sativa/indica, w wyniku czego powstała niezwykle żywotna roślina o 75-dniowym cyklu wzrostu od nasiona do zbiorów.

Morfologia BCN Critical XXL Auto – odmiana zaprojektowana tak, aby utrzymała duże pąki

BCN Critical XXL Auto to odmiana z lekką dominacją genetyki indica, co widać po mocno rozgałęzionej roślinie o szerokiej strukturze i krótkich odcinkach pomiędzy odrostami, co umożliwia wytworzenie dużej liczby kompaktowych i ścisłych pąków.

To wszystko dzięki kilku krzaczastym okazom z głównym szczytem, który wystawał ponad drugorzędne gałęzie, mimo że na nich także pojawiały się kwiaty, które były większe niż zwykle i pokrywały się bardzo charakterystyczną, lepką i zamrożoną warstwą trichomów. To niezwykle żywiczna odmiana, co sprawia, że jest idealną kandydatką do robienia z niej ekstraktów.

Potencjał zbiorów BCN Critical XXL Auto jest bardzo wysoki jak na okres kwitnienia tej rośliny, który trwa zaledwie dwa miesiące. Po tym czasie otrzymasz plony, które zaskoczyłyby nawet najbardziej wymagających hodowców.

BCN Critical XXL Auto to w tym sensie niezwykle wdzięczna roślina, a wszyscy, którzy jej spróbują, powtarzają to doświadczenie. Odziedziczyła ona wysoką stabilność, co przekłada się na mocne gałęzie i strukturę łodyg – optymalne do utrzymywania naprawdę ciężkich kwiatów.

Organoleptyczne właściwości BCN Critical XXL Auto

Inną ważną cechą, która uczyniła odmiany Critical tak popularnymi wśród hodowców, jest niewątpliwie ich zapach i smak. Mówimy o tych wyróżniających się intensywnych i smacznych cytrusowych nutkach, którym czasami towarzyszy ciekawa otoczka słodyczy i ziemistego posmaku.

Czym smakuje BCN Critical XXL Auto?

Wynik kombinacji to gęsty i kompaktowy dym nie do pobicia, który jest jednocześnie delikatny i smaczny. Każdy doświadczony palacz z pewnością doceni go za zrównoważenie niuansów – to symfonia smaków, w której wszystkie instrumenty dobrze grają i która kończy się cytrynowym wybuchem dodającym świeżości każdemu machowi, co sprawia, że nie możesz przestać palić.

Critical XXL Auto, intensywny i piękny zapach

Nie zapominajmy o ostrym zapachu skunksa i cytryny. Znakiem rozpoznawczym BCN Critical XXL jest fakt, że udało się utrzymać jej cechy w automatycznej wersji, która zapewnia w pełni zmysłowe doświadczenie.

Za tę organoleptyczną paletę w pełni odpowiada jej profil terpentynowy z dominującym mircenem i ziemistym, piżmowym tłem połączonym z ostrym, a nawet lekko cytrynowym posmakiem, który w pełni potwierdza wysokość zawartość pinenu i limonenu.

Efekty BCN Critical XXL Auto – kontrolowana moc

BCN Critical XXL Auto charakteryzuje wysoka dawka psychoaktywności. Poziom THC może osiągnąć nawet 22%, co daje mocne efekty, które rozpoczynają się bardzo szczęśliwym i przyjemnym hajem mózgowym, a z czasem zmieniają się w delikatne uczucie długotrwałego rozluźnienia ciała.

To odmiana o bardzo zrównoważonym efekcie, która w równej mierze zapewnia radość i pocieszenie; wszystkiemu temu towarzyszy uspokajające wrażenie, które niesie wysoce terapeutyczny potencjał.

W odniesieniu do aspektu uspokajającego ciało i umysł, odmiana ta idealnie nadaje się na chwile maksymalnego rozluźnienia, aby ulżyć napiętym mięśniom, zwalczyć codzienny stres albo po prostu dobrze się poczuć przed snem i poradzić sobie z budzącą obawy bezsennością.

instrukcja uprawy

Jak hodować BCN Critical XXL Auto w pomieszczeniach

BCN Critical XXL Auto można wydajnie hodować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewniając jej mocom inne środki wzrostu.

Mimo to zawsze zalecamy korzystanie z napowietrzonego substratu, aby przyspieszyć procesy metaboliczne rośliny. Doniczki wielkości 18 litrów będą idealne i pomogą uniknąć przesadzania, a tym samym zapewnią maksymalną wydajność rośliny.

Po wykiełkowaniu nasion należy je umieścić bezpośrednio w docelowej donicy: przy tak krótkim okresie życia konieczne okazuje się maksymalne zwiększenie jej potencjału i uniknięcie jakiegokolwiek stresu, który mógłby zwolnić jej rozwój (a przesadzanie jest jednym z czynników stresogennych).

Faza wegetatywna

Jeśli hodujesz roślinę w pomieszczeniu, zastosuj fotoperiod z 18 godzinami światła i 6 godzinami ciemności w ciągu całego cyklu życia rośliny; aby maksymalnie zwiększyć wzrost, a następne kwitnienie zalecany jest fotoperiod 20/24. Nie zaleca się jednak dochodzenia do 24 godzin światła, bo rośliny zawsze potrzebują krótkiej przerwy w ciemności; to pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu.

Ze względu na pochodzenie ruderalis BCN Critical XXL Auto nie wyrasta zbyt wysoko, co okazuje się szczególnie praktyczne podczas uprawy w pomieszczeniu, gdzie brak miejsca wzwyż mógłby być problemem, na przykład jeśli korzystasz z małego namiotu.

Etap kwitnienia

Mimo tego, że BCN Critical XXL Auto jest szczepem z niewielką przewagą genetyki indica, pozostaje on wierny swojemu pochodzeniu Critical + i rośnie jak sativa (tak też zresztą wygląda), w związku z tym znacząco wyrasta w trakcie kwitnienia. Rośliny uprawiane w pomieszczeniu mogą wyrosnąć do jednego metra wysokości, w zależności od warunków wzrostu, dlatego w celu osiągnięcia najlepszych wyników zdecydowanie zalecamy zapewnienie jej miejsca wzwyż.

Taki wzrost oznacza, że roślina dobrze reaguje na różne techniki treningowe, co normalnie trudno jest osiągnąć przy odmianach autokwitnących ze względu na ich krótki cykl życia. W tym przypadku jednak się to udaje, a to dzięki charakterystycznej żywotności BCN Critical XXL Auto.

Jaki tryb żywieniowy potrzebuje BCN Critical XXL Auto?

Ze względu na swój rozmiar BCN Critical XXL Auto nie potrzebuje dużych ilości składników odżywczych. Dzięki twardej i wytrzymałej strukturze rośliny jakość środowiska, w którym rośnie, nie robi jej wielkiej różnicy i może dać niezłe wyniki przy minimalnej ilości składników odżywczych.

W pierwszych tygodniach życia roślinę podlewaj oszczędnie, lecz często. Coś, co może zaszkodzić BCN Critical XXL Auto to za bardzo nasączony wodą substrat, ponieważ takie środowisko mogłoby zablokować roślinę i zupełnie zahamować jej wzrost.

Jako że odmiany autokwitnące dojrzewają w zależności od wieku, jakikolwiek stres związany z odżywianiem (jak na przykład zbyt duża ilość nawozów), o ile nie kryzys nie zostanie odpowiednio zażegnany, może znacznie je spowolnić. Zawsze łatwiej jest zaradzić sytuacji niedoboru odżywczego niż próbować radzić sobie z nadmiarem składników odżywczych.

Najważniejsze wskazówki dotyczące hodowli BCN Critical XXL Auto

Należy także pamiętać o odpowiednim poziomie pH dla szczepu BCN Critical XXL Auto – mieści się on w zakresie 6,0 do 7,0, natomiast systemy hydroponiczne dobrze czują się w środowisku o pH pomiędzy 5,5 a 6,5. Nie musisz osiągać dokładnie tych liczb, średni poziom pomiędzy 5,5 a 6,5 będzie odpowiedni.

Nie zapomnij o użyciu filtrów z aktywnym węglem, aby poradzić sobie z zapachem. Jak wcześniej wspominaliśmy, to niezwykle aromatyczna odmiana z bardzo intensywnymi nutami skunksa i cytrusów, lepiej więc jest się zabezpieczyć i nie musieć tłumaczyć się sąsiadom.

Etap kwitnienia

Jeśli chcesz jednak zebrać tylko jeden plon, wykorzystaj lato, aby z tej odmiany jak najbardziej skorzystać, bo bardziej intensywne światło słoneczne sprawi, że roślina będzie rosnąć maksymalnie najszybciej, jak się da. BCN Critical XXL Auto naprawdę korzysta z niekończących się czerwcowych dni, rosnąc w zadziwiającym tempie.

Nie rośnie ona za bardzo, a okres kwitnienia jest krótki (ledwo dwa miesiące), a dzięki temu idealnie nadaje się dla osób, którym najbardziej zależy na dyskrecji. Mało kto ją zauważy, jeśli będzie rosła na balkonie lub w ogrodzie, dlatego to idealny wybór do miasta.

A jako że to odmiana autokwitnąca, nie musisz martwić się zanieczyszczeniem świetlnym – nie ma znaczenia, jeśli w nocy dosięgnie ją światło z pobliskiej lampy ulicznej.

Kup nasiona BCN Critical XXL Auto – to idealny wybór zarówno dla nowicjuszy, jak i ekspertów

Jako że BCN Critical XXL Auto to solidna i niezawodna roślina i wykazuje się świetną wytrzymałością zarówno na pleśnie i szkodniki, jest ją bardzo łatwo uprawiać, a do tego łagodnie reaguje na błędy, które popełnić mogą nowicjusze. Ze względu na krótki okres życia odmiana ta jest także mniej narażona na czerwone pająki, pasożyty, mączniaka prawdziwego itp., więc szansa na to, że ci uciążliwi goście zniszczą Twoje plony, jest niższa.

Podsumowując, BCN Critical XXL Auto to idealna roślina konopi dla początkujących, ale także dla hodowców, którzy poszukują szybkiej, niezawodnej opcji o najwyższej jakości. Odmiana ta pochodzi z legendarnej linii, nie sprawia żadnych kłopotów i ma wszystko, czego można by chcieć od szczepu autokwitnącego. Do tego wszystkiego wydaje pyszny zapach/smak z nutkami oldschoolowej odmiany Critical, skunksa, cytrusów i z śródziemnomorską świeżością, która od dekad zachwyca hodowców.

A teraz możesz na własną rękę ją sprawdzić. Wystarczy, że kupisz nasze nasiona BCN Critical XXL Auto po najlepszej rynkowej cenie w naszym sklepie online. Kup je, zanim znikną!

Też Ciekawe

Seedstockers Polonia Reviews with ekomi-pl.com