Bank nasion konopi indyjskich najwyższej jakości, oferujący najlepszą jakość w cenie.

Co oferujemy?

Nasiona konopi indyjskich najwyższej jakości
Atrakcyjne i konkurencyjne ceny
Spersonalizowaną i profesjonalną obsługę klienta

NASZE DOŚWIADCZENIE

Z Barcelony na cały świat. Od 2017 r. tworzymy historię w świecie konopi indyjskich. Stworzyliśmyspołeczność wiernych klientów, oferując nasiona konopi ndyjskich wysokiej jakości od najlepszych na świecie hodowców marihuany w najlepszych cenach na rynku. Ambicją Seedstockers, jako jednego z liderów rynku, jest przekraczanie granic.

Dostarczamy wartość i różnicujemy rynek. Ale jak to robimy?

product-img
CZYNNIK 1 – PRODUKT
Nasi hodowcy hodują tylko nasiona konopi indyjskich wysokiej jakości. Nigdy nie idziemy na kompromisy, szkodząc jakości nasiona i zawsze utrzymujemy niskie koszty, dzięki czemu nasz produkt jest dostępny.
method-img
CZYNNIK 2 – METODA
Jesteśmy wysoce cenionym bankiem nasion, który wyprzedza konkurencję na całym świecie. Dzieje się tak z dwóch powodów:
  • niskich cen
  • naszego podejścia sprzedażowego.
Format naszych paczek można dostosować do małych lub dużych ilości, dzięki czemu możemy świadczyć spersonalizowane usługi.
team-img
CZYNNIK 3 – ZESPÓŁ
Wiemy, że na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym i rozproszonym rynku sam produkt nie wystarczy. Dlatego za naszym sukcesem stoi zespół Seedstockers, który zapewnia najlepszą obsługę klientom i przewiduje trendy i potrzeby rynkowe.
W przeciągu kilku lat działania stworzyliśmy internetowy bank nasion konopi indyjskich, oferujący namacalne i prawdziwe produkty wysokiej jakości, dostarczając tym samym klientom dodatkową wartość. Jednak żadna historia nie jest ważniejsza od tej, którą piszemy z klientami. Dołącz do nowego pokolenia wielbicieli konopi indyjskich Seedstockers.