Bank nasion konopi indyjskich najwyższej jakości, oferujący najlepszą jakość w cenie.

 

Co oferujemy?
 
Nasiona konopi indyjskich najwyższej jakości 
Atrakcyjne i konkurencyjne ceny 
Spersonalizowaną i profesjonalną obsługę klienta
    

NASZE DOŚWIADCZENIE

 
Z Barcelony na cały świat. Od 2017 r. tworzymy historię w świecie konopi indyjskich. Stworzyliśmy społeczność wiernych klientów, oferując nasiona konopi indyjskich wysokiej jakości od najlepszych na świecie hodowców marihuany w najlepszych cenach na rynku. Ambicją Seedstockers, jako jednego z liderów rynku, jest przekraczanie granic.

Dostarczamy wartość i różnicujemy rynek. Ale jak to robimy?

   
CZYNNIK 1 – PRODUKT
 
Nasi hodowcy hodują tylko nasiona konopi indyjskich wysokiej jakości. Nigdy nie idziemy na kompromisy, szkodząc jakości nasiona i zawsze utrzymujemy niskie koszty, dzięki czemu nasz produkt jest dostępny.
 


CZYNNIK 2 – METODA
 
Jesteśmy wysoce cenionym bankiem nasion, który wyprzedza konkurencję na całym świecie. Dzieje się tak z dwóch powodów: niskich cen oraz naszego podejścia sprzedażowego. Format naszych paczek można dostosować do małych lub dużych ilości, dzięki czemu możemy świadczyć spersonalizowane usługi.  


CZYNNIK 3 – ZESPÓŁ
 
Wiemy, że na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym i rozproszonym rynku sam produkt nie wystarczy. Dlatego za naszym sukcesem stoi zespół Seedstockers, który zapewnia najlepszą obsługę klientom i przewiduje trendy i potrzeby rynkowe.
 
W przeciągu kilku lat działania stworzyliśmy internetowy bank nasion konopi indyjskich, oferujący namacalne i prawdziwe produkty wysokiej jakości, dostarczając tym samym klientom dodatkową wartość. Jednak żadna historia nie jest ważniejsza od tej, którą piszemy z klientami. Dołącz do nowego pokolenia wielbicieli konopi indyjskich Seedstockers.