Blue Moby© Auto

Blue Moby X Moby Dick Auto

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
Brutto

Cykl życia: 12 tygodnie
Rodzaj hodowli: Indoor/Outdoor
Dominant: Hybrid
Plon: Ogromny
THC: Średni (14 -22%)
Smak: Ostry Słodki
Efekt: Happy Chill
Doświadczenie : Początkujący

Możesz zapłacić kartą Visa/Mastercard, przelewem bankowym lub gotówką.

Wszystkie produkty Seedstockers mają gwarancję wysokiej jakości.

Free seeds over 50,00 €

Dyskretna przesyłka

Blue Moby© Auto seeds

Nic dziwnego, że Blue Moby robi takie wrażenie gdziekolwiek się nie pojawi – może się pochwalić najlepszą linią pochodzenia. Kiedy poświęcisz tej hybrydzie konopi trochę czasu, nagrodzi Cię ona niesamowitymi plonami, które na zabój pachną jagodami. Dziś zdradzimy Ci wszystkie sekrety hodowlane, które musisz znać, aby jak najlepiej cieszyć się tym konopnym skarbem.

Jakie pochodzenie genetyczne ma Blue Moby?

Blue Moby to sfeminozowana autokwitnąca odmiana hybrydowa, która swoją historię wzięła od skrzyżowania Blue Dream i Sour Diesel, a to w celu wzmocnienia zapachu już mocno pachnącej odmiany. Wynik tej krzyżówki skrzyżowano następnie z Moby Dickiem, szczepem docenianym za duże plony z niesamowicie mocnymi pąkami, które zawierają odrobinę THCV. Na koniec wyselekcjonowane rośliny z tej krzyżówki ponownie skrzyżowano z Blue Dream, aby we wszystkich fenotypach dać im smak i zapach jagód. Szczególnie fenotyp 1 prezentuje pierwotną strukturę pąków Blue Dream, wzmocnioną przez jeszcze grubsze pąki odmiany Moby Dick.

blue-moby-auto-img

Dwa fenotypy


Blue Moby wyraża się w dwóch bardzo specyficznych fenotypach. Jeden z nich jest krótki, ścisły i kompaktowy, z nabrzmiałymi kielichami, które zachwycają wyglądem. Ta roślina konopi szybko dojrzewa i daje ogromne plony. Rośliny drugiego fenotypu bardzo rosną, a ich kielichy nie są przerośnięte. Co więcej, kwitnąć zaczynają tydzień później, a odpowiednio dojrzeją po dodatkowych dwóch, a nawet trzech tygodniach. Roślinę pokrywają dużo mniejsze kielichy, co sprawia, że obsypana ona jest toną czerwonych słupków. Fenotyp 1 zdecydowanie zyskuje pierwszą nagrodę, prezentując coś, co można by określić jako doskonałość budowy pąka i kielicha.

Morfologia


Rośliny z pierwszego fenotypu, które nie przekraczają 60 cm wysokości i nie rosną zbyt szeroko, nie zabierają wiele miejsca. Są idealne, jeśli nie dysponujesz dużą ilością miejsca lub jeśli nie chcesz zwracać niczyjej uwagi. Drugi fenotyp charakteryzuje się dużą ilością bocznych gałęzi i rośnie o wiele wyżej niż pierwszy (ok. 80 cm).

Właściwości organoleptyczne odmiany Blue Moby


Opisane tutaj fenotypy posiadają różne aromaty, w tym takie jak jagodowe ciastko, syrop jagodowy i wszystko, co z jagodami może Ci się skojarzyć. Filtry węglowe miały pewne trudności w przypadku tej odmiany, przed rozpoczęciem upraw warto więc wzmocnić system wentylacji, aby nie wpaść w konflikt z sąsiadami!

Jak pachnie roślina?

Blue Moby od samego początku kwitnienia pachnie zupełnie jak jagody. W miarę jak roślina dojrzewa, w nozdrzach poznamy także bogate nutki Kushy, chociaż słodki aromat jagód zawsze zdradzi, że tu rośnie Blue Moby. Niektóre fenotypy są słodsze, inne znowu mają cierpki posmak, a żywe rośliny nawet zapach przypominający mentol.

Zapach wysuszonych pąków

Wysuszone pąki zachowują swoją syropową, jagodową słodycz, a w zapachu rozwijają ziemiste i drewniane nutki, które zdecydowanie można rozpoznać w gęstym dymie Blue Moby’ego.

Co jest najlepsze w Blue Moby?

Blue Moby nie ma konkurencji pod kątem najpiękniejszej budowy pąka – wytwarza ogromne, obrzucone śniegiem bestie, które szokują wszystkimi kolorami zorzy. Przerośnięte kielichy pierwszego fenotypu robią wrażenie, a tysiące czerwonych słupków pojawiających się na jego siostrze wyglądają przepięknie.

Jakie efekty zapewnia Blue Moby?

Blue Moby zapewnia mocne uspokojenie ciała, a także mentalny haj. To nie jest odmiana dla zawodników wagi lekkiej! Ta hybryda walnie Cię prosto między oczy, a potem w policzki i w całe ciało. Poczujesz ekstremalne rozluźnienie ciała, ale nie znaczy to, że efekt uwięzi Cię na kanapie. Pojawi się także pewnego rodzaju stymulacja, która uaktywni Twój umysł; dzięki temu możesz spędzić cały dzień, bujając w obłokach.

Jakich plonów można oczekiwać od odmiany Blue Moby?


Wszystkie rośliny zapewniają dobre plony, każda powyżej 150 g. Jednak krótki i krępy fenotyp dawał największy plon (ponad 200 g na roślinę).

instrukcja uprawy

seeds-img

Jak uprawiać Blue Moby?

Blue Moby to niesamowicie prosta odmiana, która, jak pokazują nasze badania, daje ogromne ilości mocnego zioła nawet po zapewnieniu jej minimalnej ilości składników odżywczych. To znaczy, że nie trzeba jej szczególnie karmić, a mimo to daje świetne plony. Defoliacja to klucz z różnych względów, ale przede wszystkim dlatego, aby maksymalnie zwiększyć plon. Właśnie dlatego zalecamy Ci zapoznanie się z tą techniką.

Okres kwitnienia

Pierwszy fenotyp relatywnie szybko zakończy kwitnienie, bo po około 75 dniach. Jednak drugi fenotyp, aby osiągnąć optymalne wyniki, będzie potrzebował pełnego 90-100-dniowego cyklu. Mimo to plony obu odmian warte są czekania, o ile możesz sobie pozwolić na dłuższy okres kwitnienia. Drugi fenotyp potrzebuje także dłuższego okresu przed kwitnieniem, powinien także otrzymać wystarczająco dużo czasu, aby odpowiednio dojrzeć i móc w pełni rozwinąć swój potencjał.

Faza wegetatywna

Wejście w fazę silnego kwitnięcia zabiera pierwszemu fenotypowi Blue Moby tylko 4 tygodnie. Drugi fenotyp może zacząć okazywać oznaki kwitnienia po 5 tygodniach, ale nadrobi dopiero w tygodniu 6. lub 7.

Jakich składników odżywczych potrzebuje Blue Moby?

Rośliny uprawiane były w ziemi ogródkowej 1,8-2-2. Jako źródła wapna i magnezu użyto 1 g wapna dolomitowego/litr ziemi. Mimo że rośliny nie potrzebowały żadnych składników odżywczych innych niż te, które już znajdowały się w ziemi w trakcie fazy wegetatywnej, wszystkie dodatkowe składniki odżywcze, które otrzymały, tylko im pomogły. Zalecane byłoby podanie im dodatkowego fosforu i potasu w okresie kwitnienia, aby zwiększyć plony i ich moc.

Najważniejsze wskazówki, jak uprawiać Blue Moby na zewnątrz

Aby otrzymać maksymalny plon, w przypadku obu fenotypów konieczne będzie dużo defoliacji. Ta piękność ma mnóstwo pąków, co oznacza ogromne plony, ale potrzebują one dużo wsparcia. Pierwszy fenotyp zazwyczaj sam nieźle sobie daje radę, natomiast drugi na pewno będzie potrzebował wsparcia.

Najważniejsze wskazówki, jak uprawiać Blue Moby w pomieszczeniu

Hodowcy wewnętrzni również odniosą korzyści dzięki defoliacji. Zalecane jest także wyposażenie się w większe pojemniki, aby zminimalizować częstotliwość podlewania w trakcie kwitnienia. Trzeba też pamiętać, że Blue Moby wsysa wodę jak szalony, szczególnie pod koniec dojrzewania.

Najważniejsze wskazówki dla mniejszych hodowców

Jeśli masz mało miejsca, warto byłoby wysiać kilka nasionek, a następnie wybrać pierwszy fenotyp i wyeliminować drugi. Niczego nie stracisz, a zyskasz największe możliwe plony z najlepszych pąków. Łatwo to zrobić, bo obydwa fenotypy łatwo jest odróżnić w początkowej fazie kwitnienia.

Też Ciekawe

Seedstockers Polonia Reviews with ekomi-pl.com