Moby Dick Auto

White Widow x Haze Auto

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
Brutto

Cykl życia: 11 tygodnie
Rodzaj hodowli: Indoor/Outdoor
Dominant: Hybrid
Plon: Ogromny
THC: Wysoki (23 - 26%)
Smak: Słodki
Efekt: Happy Chill
Doświadczenie : Początkujący

Możesz zapłacić kartą Visa/Mastercard, przelewem bankowym lub gotówką.

Wszystkie produkty Seedstockers mają gwarancję wysokiej jakości.

Free seeds over 50,00 €

Dyskretna przesyłka

Moby Dick Auto seeds

Nasiona Moby Dick Auto od Seedstockers to genetyka, której nie będzie chciał przegapić żaden hodowca. W tej odmianie widać dekady ciężkiej pracy; źródła jej genetyki pochodzą z całego świata. Wynikiem jest powstały jeden z najbardziej zachwycających i obecnie dostępnych egzemplarzy udomowionej genetyki odmiany sativa. Szybko kwitnąca roślina, z nieprzyzwoicie obfitymi plonami – odmiana Moby Dick świetnie się uprawia; to ulubieniec konsumentów.

Genetyka odmiany Moby Dick


Odmiana Moby Dick od Seedstockers to marnotrawna córka odmiany Biała Wdowa. Pod koniec lat 80’ oraz we wczesnych 90’ Biała Wdowa wywołała w naszej branży niemały zamęt. Wszyscy chcieli zdobyć trochę oryginalnej wdowy. Od tego czasu odmiana ta wygrywała konkurs za konkursem, przede wszystkim dzięki niesamowicie obsypanym śniegiem pąkom oraz silnym i długotrwałym efektom. Krzyżując Białą Wdowę z nieznaną odmianą Haze (prawdopodobnie oryginalną odmianą braci Haze), stworzyliśmy oszałamiającą i superpsychodeliczną, genetykę sativa z krótszym okresem kwitnienia – sprawiając, że Moby Dick jest odpowiednie do upraw w pomieszczeniach i na dworze.

Cechy uprawy


W wyniku pół wieku dedykowanej uprawy nasiona Moby Dick Auto wykazują jedne z najbardziej pożądanych cech w kontekście uprawy – charakteryzują się brakiem fotoperiodyczności, co sprawia, że genetyka ta jest odpowiednia do uprawy niemal na całym świecie, bez względu na to, ile światła słonecznego będzie dostępnego. Wegetacja roślin jest lepsza, a rośliny dobrze reagują na łamanie i trenowanie gałązek. Oczekuj mocnej struktury gałęzi, które zdecydowanie utrzymają naprawdę duży ciężar; mimo to te gigantyczne i obfite plony najbardziej wyszukiwanych pęków w trakcie uprawy odmiany Moby Dick będą wymagały postawienia podpórek i konstrukcji. Dzięki temu, że odmiana ta nie jest fotoperiodyczna, możesz oczekiwać, że rośliny zaczną kwitnąć około 4-5 tygodni od wykiełkowania. Ta odmiana ma fenomenalnie krótki okres kwitnienia jak na genetykę sativa; znawcy pozostawią swoje rośliny o tydzień lub dwa dłużej, aby wydobyć to, co najlepsze z tej nagradzanej linii odmiany Moby Dick.

Profil kannabinoidowy i terpenowy


Ze nasion Moby Dick Auto powstaną niezwykle silne i mocne pęki. Liczne włoski, które sprawiają, że rośliny wyglądają, jakby były pokryte śniegiem, to źródło kannabinoidów i terpenów. Poziom THC może osiągnąć ponad 26%, a w niektórych przypadkach zgłaszano także występowanie pewnych ilości THCV – to może częściowo wyjaśniać, dlaczego doznania po ich zażyciu są tak psychodeliczne i silne. Spodziewaj się niezwykłego smaku wanilii i cukru. Niektóre odmiany mogą czasem przytłaczać zapachem – ale odmiana Moby Dick jest lekka i słodka, a wielu konsumentów uznaje ją za odświeżającą. Niektórzy użytkownicy opisali zapach Moby Dick jako cytrusowy z domieszką eukaliptusa.


Efekty odmiany Moby Dick Auto to genetyka, która zwala z nóg.


Mocno i szybko daje w czerep i jest całkiem stymulująca. Mimo mocy doznań po jej spożyciu wielu użytkowników czuje, że ma dużo siły i są gotowi do działania. Niesamowite pochodzenie odmiany Moby Dick oznacza, że efekty jej działania są do tego długotrwałe. To taki rodzaj trawy, po której będziesz na haju jeszcze wiele godzin po ostatnim sztachnęciu.

Też Ciekawe

Seedstockers Polonia Reviews with ekomi-pl.com