Moby Dick Fem

White Widow x Haze

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
Brutto

Rodzaj hodowli: Indoor/Outdoor
Dominant: Hybrid
Plon: Ogromny
THC: Wysoki (23 - 26%)
Smak: Słodki
Efekt: Happy Chill
Okres kwitnienia: 9 tygodnie
Doświadczenie : Średniozaawansowany

Możesz zapłacić kartą Visa/Mastercard, przelewem bankowym lub gotówką.

Wszystkie produkty Seedstockers mają gwarancję wysokiej jakości.

Free seeds over 50,00 €

Dyskretna przesyłka

Moby Dick Fem seeds

Sfeminizowane nasiona Moby Dick od Seedstockers to genetyka, której nie będzie chciał przegapić żaden hodowca. W tej odmianie widać dekady ciężkiej pracy; źródła jej genetyki pochodzą z całego świata. Wynikiem jest powstały jeden z najbardziej zachwycających i obecnie dostępnych egzemplarzy udomowionej genetyki odmiany sativa. Szybko kwitnąca roślina, z nieprzyzwoicie obfitymi plonami – odmiana Moby Dick świetnie się uprawia; to ulubieniec konsumentów.

Genetyka odmiany Moby Dick


Odmiana Moby Dick od Seedstockers to marnotrawna córka odmiany Biała Wdowa. Pod koniec lat 80’ oraz we wczesnych 90’ Biała Wdowa wywołała w naszej branży niemały zamęt. Wszyscy chcieli zdobyć trochę oryginalnej wdowy. Od tego czasu odmiana ta wygrywała konkurs za konkursem, przede wszystkim dzięki niesamowicie obsypanym śniegiem pąkom oraz silnym i długotrwałym efektom.Krzyżując Białą Wdowę z nieznaną odmianą Haze (prawdopodobnie oryginalną odmianą braci Haze), stworzyliśmy oszałamiającą i superpsychodeliczną, sfeminizowaną genetykę sativa z krótszym okresem kwitnienia – sprawiając, że Moby Dick jest odpowiednie do upraw w pomieszczeniach i na dworze.

Cechy charakterystyczne uprawy


Dzięki trwającej pół wieku uprawy najbardziej elitarnych genetyków z całego świata feminizowane nasiona Moby Dick posiadają jedne z najbardziej pożądanych cech uprawnych. Wegetacja roślin jest lepsza, a rośliny dobrze reagują na łamanie i trenowanie gałązek. Możesz się spodziewać mocnej struktury gałęzi, które zdecydowanie utrzymają naprawdę dużą wagę; mimo to te gigantyczne i obfite plony najbardziej wyszukiwanych pęków w trakcie uprawy będą wymagały postawienia podpórek i konstrukcji. Dzięki selektywnym technikom uprawy plony zbierać można już po 9 tygodniach od pierwszych kwiatów w przypadku hodowli w pomieszczeniu oraz, w przypadku uprawy na zewnątrz na północnej półkuli, w drugiej połowie października. To fenomenalnie krótki okres kwitnienia jak na genetykę sativa; znawcy pozostawią jednak swoje rośliny jeszcze na tydzień lub dwa, aby wydobyć to, co najlepsze z tej nagradzanej linii odmiany Moby Dick.

PROFIL KANNABINOIDOWY I TERPENOWY


Ze sfeminizowanych nasio Moby Dick powstaną niezwykle silne i mocne pęki. Liczne włoski, które sprawiają, że rośliny wyglądają, jakby były pokryte śniegiem, to źródło kannabinoidów i terpenów. Poziom THC może osiągnąć ponad 26%, a w niektórych przypadkach zgłaszano także występowanie pewnych ilości THCV – to może częściowo wyjaśniać, dlaczego doznania po ich zażyciu są tak psychodeliczne i silne. Spodziewaj się niezwykłego smaku wanilii i cukru. Niektóre odmiany mogą czasem przytłaczać zapachem – ale odmiana Moby Dick jest lekka i słodka, a wielu konsumentów uznaje ją za odświeżającą. Niektórzy użytkownicy opisali zapach Moby Dick jako cytrusowy z domieszką eukaliptusa.

Efekty sfeminizowanej odmiany Moby Dick


Dick to genetyka, która zwala z nóg. Mocno i szybko daje w czerep i jest całkiem stymulująca. Mimo mocy doznań po jej spożyciu wielu użytkowników czuje, że ma dużo siły i są gotowi do działania. Niesamowite pochodzenie odmiany Moby Dick oznacza, że efekty jej działania są do tego długotrwałe. To taki rodzaj trawy, po której będziesz na haju jeszcze wiele godzin po ostatnim sztachnęciu.

Też Ciekawe

Seedstockers Polonia Reviews with ekomi-pl.com