Rucu Cucu OG© Fem

Tangie x OG Kush

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
Brutto

Rodzaj hodowli: Indoor/Outdoor
Dominant: Sativa
Plon: Masywny
THC: Super Hoog (tot 30%)
Smak: Kwaśny Owocowy
Efekt: Happy Chill
Okres kwitnienia: 8 tygodnie
Doświadczenie : Początkujący

Możesz zapłacić kartą Visa/Mastercard, przelewem bankowym lub gotówką.

Wszystkie produkty Seedstockers mają gwarancję wysokiej jakości.

Free seeds over 50,00 €

Dyskretna przesyłka

Rucu Cucu OG© Fem seeds

Rucu Cucu OG, odmiana konopi premium, jest owocem ekskluzywnej współpracy pomiędzy Seedstockers i słynnym argentyńskim raperem Homer el Mero Mero, starym przyjacielem Seedstockers, którego ogromną pasją są konopie wysokiej jakości.

Dlatego właśnie ekipa doświadczonych hodowców Seedstockers postanowiła stworzyć unikalną odmianę, zgodnie ze wskazówkami i preferencjami samego El Mero Mero. Wynik zaskoczył wszystkich! Po 5 generacjach selekcji odkryliśmy szczep idealny – to odmiana, która stałą się legendarnym Rucu Cucu OG. Ta odmiana wysokiej jakości powstała na drodze skrzyżowania specjalnej odnogi Tangie, wybranej ze względu na swój intensywny mandarynkowy zapach i obfite plony, z oryginalnym klonem USA OG Kush.

Wynik jest nie do ogarnięcia rozumem – tego zapachu na pewno go nie przegapisz, jeśli poczujesz go gdzieś na ulicy. To ostrzeżenie! Intensywny mandarynkowy zapach jest ostry, smak to połączenie słodyczy/cytrusów od Tangis i posmaku gazowanego/drzewnego szczepu OG Kush. Poziom THC jest niesamowicie wysoki (przy odpowiedniej uprawie może osiągnąć nawet 30%).

Efekty są mocne, i o to właśnie chodziło naszemu kumplowi, Homerowi el Mero Mero, który nadzorował proces selekcji od początku do końca. Kiedy niedawno odwiedził Barcelonę, miał okazję spróbować ostatecznego rezultatu po długim procesie selekcji i po tylko jednym zaciągnięciu się powiedział: „To jest, kurna, Rucu Rucu OG!”.

Roślina jest żywotna, mocna i łatwa w uprawie; konieczny czas kwitnienia to tylko 8 tygodni. Jeśli będzie hodowana w pomieszczeniu, zalecamy uważną obserwację dziewczynek w 3. i 4. tygodniu kwitnienia, bo czasami mogą chcieć zanadto urosnąć, szczególnie, jeśli są hodowane pod lampami sodowymi.

Roślina dobrze reaguje na różne metody uprawy, takie jak SCROG (zdecydowanie zalecamy), SOG, topping i FIM. Zapach odmiany Rucu Cucu OG może być dość intensywny w trakcie kwitnienia, dlatego zalecamy korzystanie z dobrego filtra węglowego, aby Twoi sąsiedzi nie obdarzali Cię na korytarzu dwuznacznymi spojrzeniami! Aby móc najlepiej cieszyć się silnym zapachem i niesamowitym smakiem, zalecamy uprawy w ziemi (organicznej, jeśli to możliwe). Hodowla zewnętrzna będzie bardzo satysfakcjonująca, ponieważ roślina rośnie niezwykle dobrze w różnych warunkach i jest odporna na pleśń i wysokie temperatury. Plony są obfite i gotowe mniej więcej w ostatnim tygodniu września lub w pierwszym tygodniu października (półkula północna).

Jesteśmy niesamowicie dumni ze stworzenia legendy, prawdziwej odmiany Rucu Cucu OG! Spróbuj i przekonaj się na własnej skórze, gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Też Ciekawe

Seedstockers Polonia Reviews with ekomi-pl.com