Triton Biscotto Lime Fem

Oreoz Mintz x Lemon Tree

Rodzaj hodowli : Indoor/Outdoor Dominant : Sativa Plon : Ogromny THC : Średni (14 -22%) Smak : Słodki Śmietankowy Efekt : Aktywny Okres kwitnienia : 8 tygodnie Doświadczenie : Średniozaawansowany
Choose your pack
Pack
 • 1
 • 3
 • 5
 • 25
Brutto
-
+

 • cup-winner 2nd Best Sativa Strain - Clouds in the City
  cup-winner3rd Flores interior - La copa de las Flores

  Możesz zapłacić kartą Visa/Mastercard, przelewem bankowym lub gotówką.

  Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 250 €

  Wszystkie produkty Seedstockers mają gwarancję wysokiej jakości.

Free seeds over 50,00 €

Dyskretna przesyłka

Triton Biscotto Lime Fem seeds

Przed Tobą sfeminizowana wersja nasiona marihuany, która od kołyski obdarzona jest szczęściem – narodziła się z krzyżówki dwóch genetyk, które stały się gwiazdami na aktualnej konopnej scenie. Z jednej strony mamy Oreoz Mintz, czyli jednego z wygrywających koni nowej generacji z rodziny Girl Scout Cookies; z drugiej – Lemon Tree.

To legendarna wręcz linia rodzicielska, z której powstała hybryda o lekkiej dominacji genetyki sativa, mogąca pochwalić się właściwościami przysparzającymi o zawrót głowy. Krótki okres kwitnienia (zaledwie 8 tygodni) i THC sięgające poziomu 22% – wszystko to sprowadza się do bardzo energetycznego i euforycznej haju – idealnego na spotkania towarzyskie, jeśli chcesz wywindować swoją kreatywność.

Triton Biscotto Lime to sfeminizowana odmiana, którą bardzo łatwo uprawiać w pomieszczeniu, chociaż swój maksymalny potencjał osiąga, gdy uprawiana jest na dworze i rośnie skąpana w ciepłych promieniach słonecznych w klimacie takim jak ten śródziemnomorski. Uwielbia ona światło i napowietrzony substrat, który umożliwia porządne natlenienie korzeni i pomaga jej wchłaniać maksymalnie dużo składników odżywczych. W zamian hodowcy otrzymują gęste i kompaktowe pąki marihuany w neonowozielonym kolorze, oprószone bursztynowymi słupkami i pokryte glazurą pięknie skrystalizowanych trichomów.

Jak nazwa sama wskazuje, aromat i smak rośliny to subtelna mieszanka ziemistej słodkości z cytrusowymi nutkami, który może kojarzyć się z deserem ciasteczkowym o cytrynowej bazie z nutkami Diesela. To wysoce uzależniający smak, którego chętnie spróbujesz bez wyrzutów sumienia, jeśli to doświadczenie będziesz chcieć znowu i znowu powtórzyć. Jeśli szukasz sfeminizowanego nasiona marihuany, w którym znajdziesz odzwierciedlenie najlepszych gatunków obecnych na scenie konopnej o właściwościach wysokiego kalibru, odpowiedzialnych za wspaniałą reputację, to szczep Triton Biscotto Lime pojawił się na rynku, aby spełnić Twoje oczekiwania. Już teraz wypróbuj tę odmianę i stań się beznadziejnie jej oddany(-a)!

Też Ciekawe

Seedstockers Polonia Reviews with ekomi-pl.com