Triton Biscotto Lime© Auto

Biscotti Auto x Panty Punch Auto

  • cup-winner 1er Best New Strain - Autoflower World Cup
Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
Brutto

Cykl życia: 10-11 tygodnie
Rodzaj hodowli: Indoor/Outdoor
Dominant: Sativa
Plon: Duża
THC: Średni (14 -22%)
Smak: Słodki Ziemisty
Efekt: Aktywny
Doświadczenie : Początkujący

Możesz zapłacić kartą Visa/Mastercard, przelewem bankowym lub gotówką.

Wszystkie produkty Seedstockers mają gwarancję wysokiej jakości.

Free seeds over 50,00 €

Dyskretna przesyłka

Triton Biscotto Lime© Auto seeds

Dzięki wybitnemu połączeniu najlepszych cech genetyki z USA ta wyjątkowa autokwitnąca odmiana marihuany zdecydowanie domaga się miejsca w Twojej hodowli, aby w nieskomplikowany sposób zaprezentować niespodziewane wyniki. Swoje osiągi zawdzięcza krzyżówce uznanego szczepu Biscotti Auto, jednego z najważniejszych przykładów odmian auto z rodziny Cookies i Panty Punch Auto, jednego z naszych kalifornijskich szczepów, który doceniany jest najbardziej za swój smakowity aromat i dużą produkcję żywicy.

W wyniku tego połączenia nie mogło powstać nic innego niż zadziwiająca odmiana z dominacją genetyki sativa, która gotowość osiąga w zaledwie 10-11 tygodni z mocą THC znacznie przekraczającą średnią dla autokwitnącej odmiany konopi.

Uprawę odmiany Triton Biscotto Lime Auto charakteryzuje wybuchowy wzrost od stanu wegetatywnego aż do rozpoczęcia fazy kwitnienia. Nasza piękność uzyskuje szczególną produktywność w ciepłych i gorących klimatach, a to dzięki jej niskiej strukturze z krótkimi odcinkami pomiędzywęzłowymi, co okazuje się idealne w przypadku hodowli w mieście. Jej duże i kompaktowe kwiaty pokrywają się wysoką liczbą trichomów, które nadają jej wyglądu zamrożenia i wydzielają niesamowity profil terpenowy, który z pewnością uczyni ją „obowiązkowym” elementem Twoich ekstraktów.

Jej paleta aromatyczna i smakowa zawiera wiele ostrych, słodkich i ziemistych niuansów, które zdecydowanie się mieszają, tworząc gęsty dym z miękkimi nutami kadzidła i lekkim cytrusowym tłem, który utrzymuje się w ustach po każdym wydechu i, łącząc się z wyraźnym aromatem ciastek, tworzy całe olfaktoryczne doświadczenie. Jest to bez wątpienia odmiana automatycznie kwitnąca, której wybitnie zrównoważona kombinacja intensywnych efektów i najwyższej klasy wydajność stanowi precedens. A wszystko to doprawione zostało zdobywającymi największe uznanie smakami ze Stanów Zjednoczonych, które dopełniają tę zupełnie wyjątkową pozycję z naszego katalogu.

Też Ciekawe

Seedstockers Polonia Reviews with ekomi-pl.com